Hakkimizda

Online Tescil

Marka

Patent

Tasarım

Kalite Belgelendirme

Blog

Tasarım Tescil » Tasarım Tescili Ücretleri » Kartal Patent Kartal Patent Tasarım Tescil, Tasarım Tescili Ücretleri, Kartal Patent yurtiçi ve yurtdışı tasarım tescil başvuru ve itiraz hizmetlerini inceleyebilirsiniz.
Tasarım Tescil » Tasarım Tescili Ücretleri

Tasarım

Tasarım Tescil

Kartal Patent, Tasarım Nedir,Nasıl Yapılır, Tasarım Tescil nedir, Endüstriyel tasarım ne olduğuna dair ayrıntıları Kartal Patent’ te bulabilirsiniz.

Tasarım Nedir » Tasarım Tescil Nedir

Kartal Patent, Tasarım Tescil ve tasarım tescili başvuru koşullarını, istenen belgeler, ücretler dahil tüm bilgileri Kartal Patent’ de bulabilirsiniz.

Tasarım Tescili » Tasarım Tescil Başvuru

Kartal Patent, Tasarım tescil itiraz, Tasarım tescil bülten yayına itirazlar ve ücretlere ilişkin detaylı bilgileri Kartal Patent’ de bulabilirsiniz.

Tasarım Tescil İtiraz » Bülten Yayınına İtiraz

Tasarım Tescilin İptali Sınai Mülkiyet Kanunu’ na belirtilen hükümsüzlük gerekçelerine göre incelenmektedir.Detaylı Bilgi için Kartal Patent!

Tasarım Tescilin İptali

Kartal Patent, Yurtdışı Tasarım tescilleri, Uluslararası Çoklu tasarım tescili için Kartal Patent' in deneyimli ekibinden yardım ve destek alabilir,

Yurtdışı Tasarım Tescil » Uluslararası Tasarım Tescil

Tasarım tescil sorgulama ve araştırmaları anında online buradan, Uzman görüş için ise Kartal Patent danışmanlarından ÜCRETSİZ yardım alabilirsiniz.

Tasarım Tescil Sorgulama » Tasarım Araştırma

Kartal Patent, 2019 İNDİRİMLİ Tekli Tasarım Tescil Ücretleri 420 TL, 5’li tasarım tescil fiyatları 938 TL, 10’ lu tasarım işlem maliyetleri 1.616 TL’ dir.

Tasarım Tescil Ücretleri